Модель: T-G80-65-3P400
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 7.5 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G80-65-3P400
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G80-65-3P400
Zasilacz laboratoryjny 0–80V / 65A, moc 5,2kW, interfejsy komunikacyjne
Zasilacz laboratoryjny programowalny TDK-LAMBDA G80-65-3P400 to jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 5,2kW. Zakres regulacji napięcia wyjściowego wynosi od 0 do 80V DC, natomiast prąd wyjściowy jest regulowany w zakresie od 0 do 65A. Konstrukcja zasilacza umożliwia pracę w trybach stałonapięciowym (CV) oraz stałoprądowym (CC).
Komunikację ze środowiskiem zewnętrznym zapewniają wbudowane interfejsy LAN, RS232, RS485 oraz USB. Urządzenie zasilane jest napięciem trójfazowym w zakresie 3 x 342...460V AC. Obudowa została zaprojektowana do montażu w szafie rack 19", a jej wymiary wynoszą 423 x 43,6 x 553,2mm przy zakresie temperatury pracy 0...50°C. Producent udziela na sprzęt 60 miesięcy gwarancji.