Модель: T-G80-34-1P208
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 6.25 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G80-34-1P208
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G80-34-1P208
Zasilacz laboratoryjny 0–80V / 34A, 2720W
Zasilacz laboratoryjny programowalny TDK-LAMBDA G80-34-1P208 to jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 2720W, zaprojektowane do pracy w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym. Oferuje napięcie wyjściowe w zakresie 0–80V DC oraz prąd wyjściowy do 34A. Zasilanie urządzenia odbywa się przy napięciu wejściowym od 170 do 265V AC.
Urządzenie wyposażono w dwa wyświetlacze LED z 4-cyfrowym odczytem parametrów oraz szeroki interfejs komunikacyjny obejmujący LAN, RS232, RS485 i USB. Konstrukcja pozwala na montaż w standardzie rack 19" przy wymiarach obudowy 423x43,6x553,2mm. Bezpieczeństwo pracy zapewniają systemy zabezpieczeń OVP, UVP oraz OTP, a także izolowane wyjścia.