Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G60-85-3P400
Модель: T-G60-85-3P400
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 7.5 kg
Відгуки: 0
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G60-85-3P400
Zasilacz laboratoryjny 0–60V / 85A, moc 5,1kW, programowalny
TDK-LAMBDA G60-85-3P400 to jednokanałowy zasilacz laboratoryjny typu programowalnego, oferujący zakres napięcia wyjściowego 0–60V DC oraz prąd wyjściowy do 85A. Urządzenie charakteryzuje się mocą maksymalną 5,1kW i jest zasilane napięciem trójfazowym w zakresie 3 x 342–460V AC. Konstrukcja zasilacza umożliwia pracę w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym.
Do komunikacji i sterowania służą interfejsy LAN, RS232, RS485 oraz USB. Zasilacz oferuje liczne funkcje użytkowe, w tym generator arbitralny, pracę w trybie równoległym, blokadę panelu oraz funkcje Auto-Start i Safe-Start, z pamięcią ostatnich ustawień. Obudowa została przystosowana do montażu w szafie rack 19", a urządzenie może pracować w temperaturze od 0 do 50°C. Producent udziela 60-miesięcznej gwarancji.