Модель: T-G60-56-3P400
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 6.25 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G60-56-3P400
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G60-56-3P400
Zasilacz laboratoryjny 0–60V / 56A, moc 3360W, montaż rack
Zasilacz laboratoryjny programowalny TDK-LAMBDA G60-56-3P400 to jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 3360W. Zakres napięcia wyjściowego wynosi 0–60V DC, natomiast prąd wyjściowy mieści się w przedziale 0–56A. Zasilacz pracuje w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, oferując tętnienia i szumy dla napięcia regulowanego na poziomie ≤15Vrms oraz ≤80Vpp.
Konstrukcja przystosowana jest do montażu w szafie typu rack 19" o wymiarach 423x43,6x553,2mm. Urządzenie zasilane jest napięciem trójfazowym 3 x 342...460V AC i pracuje w zakresie temperatur od 0 do 50°C. Wyposażone jest w czytelny, czterocyfrowy wyświetlacz LED x2 oraz szeroki wachlarz interfejsów komunikacyjnych obejmujący LAN, RS232, RS485 oraz USB.