Модель: T-G60-45-3P400
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 6.25 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G60-45-3P400
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G60-45-3P400
Zasilacz laboratoryjny 0–60V / 45A, moc 2720W, montaż rack 19"
TDK-LAMBDA G60-45-3P400 to programowalny zasilacz laboratoryjny o konstrukcji jednokanałowej, oferujący regulowane napięcie wyjściowe w zakresie 0–60V DC oraz prąd wyjściowy do 45A. Urządzenie dysponuje mocą maksymalną 2720W i zasilane jest napięciem trójfazowym 3 x 342...460V AC. Konstrukcja przystosowana jest do montażu w szafach typu rack 19", a całość zamknięto w obudowie o wymiarach 423x43,6x553,2mm.