Модель: T-G300-11.5-1P208
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 6.25 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G300-11.5-1P208
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G300-11.5-1P208
Zasilacz laboratoryjny 0–300VDC, 11,5A, 3450W, montaż rack 19"
Zasilacz laboratoryjny programowalny TDK-LAMBDA G300-11.5-1P208 to jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 3450W. Zasilacz zapewnia regulowane napięcie wyjściowe w zakresie 0–300V DC oraz prąd wyjściowy do 11,5A. Urządzenie oferuje pracę w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, a parametry pracy są prezentowane na podwójnym, czterocyfrowym wyświetlaczu LED.
Urządzenie przystosowane jest do montażu w szafach typu rack 19" i posiada wymiary 423 x 43,6 x 553,2 mm. Zasilacz pracuje przy napięciu zasilania 170–265V AC w zakresie temperatur od 0 do 50°C. Produkt objęty jest 60-miesięczną gwarancją producenta.