Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G30-90-3P400
Модель: T-G30-90-3P400
Відгуки: 0
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G30-90-3P400
Zasilacz laboratoryjny 0–30V / 90A, 2700W, programowalny
TDK-LAMBDA G30-90-3P400 to jednokanałowy, programowalny zasilacz laboratoryjny o maksymalnej mocy wyjściowej 2700W. Urządzenie dostarcza napięcie wyjściowe w zakresie 0–30V DC przy prądzie wyjściowym do 90A. Zasilacz pracuje w trybach stałonapięciowym (CV) oraz stałoprądowym (CC), a jego parametry elektryczne charakteryzują się tętnieniami i szumami na poziomie ≤10Vrms oraz ≤75Vpp.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu w szafie rack 19", przy wymiarach 423 x 43,6 x 553,2 mm. Wyposażony jest w podwójny, 4-cyfrowy wyświetlacz LED ułatwiający monitorowanie parametrów. Urządzenie zasilane jest trójfazowym napięciem 3 x 342...460V AC i pracuje w zakresie temperatur od 0 do 50°C.