Модель: T-G30-90-1P208
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G30-90-1P208
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G30-90-1P208
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–30V / 90A, 2700W
Jednokanałowy zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G30-90-1P208 oferuje płynną regulację napięcia w zakresie 0–30V DC oraz prądu wyjściowego do 90A. Urządzenie osiąga moc maksymalną 2700W i pracuje w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym. Zasilacz zasilany jest napięciem 170–265V AC i wyróżnia się wbudowanym generatorem arbitralnym oraz możliwością pracy w trybie równoległym.
Konstrukcja urządzenia została przystosowana do montażu w szafie typu rack 19", a jego wymiary wynoszą 423x43,6x553,2mm. Wyposażenie obejmuje podwójny, 4-cyfrowy wyświetlacz LED, który zapewnia kontrolę parametrów pracy. Urządzenie posiada rozbudowane opcje komunikacji za pośrednictwem interfejsów LAN, RS232, RS485 oraz USB.