Модель: T-G30-250-3P480
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 5 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G30-250-3P480
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G30-250-3P480
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–30V / 250A, moc 7,5kW
TDK-LAMBDA G30-250-3P480 to programowalny zasilacz laboratoryjny o konstrukcji jednokanałowej, zaprojektowany do pracy z napięciem wyjściowym w zakresie 0–30V DC oraz prądem wyjściowym do 250A. Urządzenie osiąga moc maksymalną 7,5kW i jest zasilane trójfazowo napięciem w przedziale 342–528V AC. Konstrukcja pozwala na pracę w trybie stałonapięciowym oraz stałoprądowym, oferując przy tym izolowane wyjścia oraz możliwość pracy równoległej.
Zasilacz przystosowany jest do montażu w szafie typu rack 19" o wymiarach 423x43,6x533,2mm. Komunikacja i sterowanie realizowane są za pomocą interfejsów LAN, RS232, RS485 oraz USB. Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od 0°C do 50°C. Produkt objęty jest 60-miesięczną gwarancją producenta.