Модель: T-G30-170-3P400
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 8.5 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G30-170-3P400
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G30-170-3P400
Zasilacz laboratoryjny 0–30V / 170A, moc 5,1kW
Programowalny zasilacz laboratoryjny jednokanałowy TDK-LAMBDA G30-170-3P400 dostarcza napięcie wyjściowe w zakresie 0–30V DC oraz prąd wyjściowy do 170A. Urządzenie osiąga moc maksymalną 5,1kW i jest zasilane napięciem trójfazowym w zakresie 3 x 342...460V AC. Pracuje w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, oferując przy tym niski poziom tętnień i szumów, wynoszący odpowiednio ≤12Vrms oraz ≤75Vpp.
Konstrukcja umożliwia montaż w standardzie rack 19" przy wymiarach zewnętrznych 423x43,6x598,1mm. Panel sterowania wyposażony jest w dwa wyświetlacze LED o czterocyfrowej rozdzielczości, wspierające obsługę w temperaturze pracy od 0 do 50°C. Komunikację z zewnętrznymi systemami zapewniają interfejsy LAN, RS232, RS485 oraz USB.