Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G30-112-3P400
Модель: T-G30-112-3P400
Відгуки: 0
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G30-112-3P400
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–30V / 112A, moc 3360W
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G30-112-3P400 to programowalne urządzenie jednokanałowe o mocy maksymalnej 3360W. Zakres napięcia wyjściowego wynosi 0–30V DC, natomiast zakres prądu wyjściowego to 0–112A. Sprzęt pracuje w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, wspierając pracę równoległą oraz oferując generator arbitralny.
Konstrukcja zasilacza przystosowana jest do montażu w szafie typu rack 19", przy wymiarach 423x43,6x553,2mm. Urządzenie zasilane jest trójfazowym napięciem 3 x 342...460V AC i pracuje w zakresie temperatur od 0 do 50°C. Producent udziela na ten model 60 miesięcy gwarancji.