Модель: T-G20-375-3P480
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 5 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G20-375-3P480
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G20-375-3P480
Zasilacz laboratoryjny 0–20V / 375A, moc 7,5kW
Zasilacz laboratoryjny programowalny TDK-LAMBDA G20-375-3P480 to jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 7,5kW, przeznaczone do pracy w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym. Jednostka zapewnia napięcie wyjściowe w zakresie 0–20V DC oraz prąd wyjściowy do 375A. Zasilanie urządzenia odbywa się poprzez instalację trójfazową o parametrach 3 x 342–528V AC.
Konstrukcja umożliwia montaż w standardzie rack 19", a wymiary zewnętrzne wynoszą 423 x 43,6 x 533,2 mm. Do obsługi służą dwa wyświetlacze LED o czterocyfrowym wskazaniu. Urządzenie zostało wyposażone w interfejsy LAN, RS232, RS485 oraz USB, umożliwiające zdalne sterowanie. Parametry sygnału wyjściowego charakteryzują się tętnieniami i szumami na poziomie ≤10Vrms oraz ≤80Vpp.