Модель: T-G150-50-3P480
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 5 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G150-50-3P480
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G150-50-3P480
Zasilacz laboratoryjny 150V/50A, moc 7,5kW, programowalny
Programowalny zasilacz laboratoryjny o konstrukcji jednokanałowej zapewnia napięcie wyjściowe w zakresie 0–150V DC oraz prąd wyjściowy do 50A. Urządzenie charakteryzuje się mocą maksymalną 7,5kW i zasilane jest napięciem trójfazowym w zakresie 3x342–528V AC. Pracuje w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, oferując tętnienia i szumy dla napięcia na poziomie ≤20Vrms oraz ≤150Vpp.
Interfejs komunikacyjny obejmuje złącza LAN, RS232, RS485 oraz USB. Parametry pracy monitorowane są za pomocą dwóch wyświetlaczy LED o rozdzielczości 4 cyfr. Urządzenie o wymiarach 423x43,6x533,2mm przeznaczone jest do montażu w szafach rack 19" i przystosowane do pracy w temperaturze od 0 do 50°C. Producent udziela na sprzęt 60 miesięcy gwarancji.