Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G150-34-3P400
Модель: T-G150-34-3P400
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 7.5 kg
Відгуки: 0
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G150-34-3P400
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–150V DC / 0–34A, 5,1kW
TDK-LAMBDA G150-34-3P400 to programowalny zasilacz laboratoryjny jednokanałowy o mocy maksymalnej 5,1 kW. Urządzenie pozwala na uzyskanie napięcia wyjściowego w zakresie 0–150V DC oraz natężenia prądu do 34A. Zasilacz pracuje w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, oferując tętnienia i szumy dla napięcia na poziomie ≤20Vrms oraz ≤120Vpp. Zasilanie urządzenia realizowane jest z sieci trójfazowej o napięciu 3 x 342–460V AC.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu w standardzie rack 19 cali, a jego wymiary wynoszą 423x43,6x553,2 mm. Do obsługi służą dwa wyświetlacze LED z 4-cyfrowym wskazaniem. Interfejs komunikacyjny obejmuje złącza LAN, RS232, RS485 oraz USB. Wyposażenie obejmuje funkcje Auto-Start i Safe-Start, blokadę panelu, generator arbitralny, pamięć ostatnich ustawień oraz możliwość pracy w trybie równoległym z izolowanymi wyjściami.