Модель: T-G100-50-3P400
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 7.5 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G100-50-3P400
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G100-50-3P400
Zasilacz programowalny 0–100V DC / 50A, moc 5kW
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA serii GENESYS+ to programowalne, jednokanałowe urządzenie o mocy wyjściowej 5kW. Oferuje regulowane napięcie wyjściowe w zakresie 0–100V DC oraz prąd wyjściowy do 50A. Zasilacz wspiera pracę w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, a jego konstrukcja umożliwia pracę w trybie równoległym. Urządzenie charakteryzuje się tętnieniami i szumami na poziomie ≤15Vrms oraz ≤90Vpp.
Urządzenie przystosowane jest do montażu w szafach typu rack 19" o wymiarach 423x43,6x553,2mm. Zasilacz wymaga trójfazowego napięcia zasilania w zakresie 3 x 342–460V AC i pracuje w temperaturze otoczenia od 0°C do 50°C. W standardzie przewidziano złącza przeznaczone dla standardu europejskiego. Producent zapewnia 60-miesięczny okres gwarancyjny dla tego modelu.