Модель: T-TJ-GNB300P/-1
EAN: 4975364060099
Виробник: TAJIMA
Waga: 0.2 kg
Відгуки: 0
Brzeszczot TAJIMA GNB300P/-1
Опис
Brzeszczot TAJIMA GNB300P/-1
Brzeszczot do drewna i płyty wiórowej, długość 300mm
Wymiary elementu wynoszą 300 mm długości, 13 mm wysokości oraz 0,7 mm grubości.