Модель: T-TJ-GNB265STP/-1
EAN: 4975364015792
Виробник: TAJIMA
Waga: 0.06 kg
Відгуки: 0
Brzeszczot TAJIMA GNB265STP/-1
Опис
Brzeszczot TAJIMA GNB265STP/-1
Brzeszczot 265mm, grubość 0,6mm, do drewna i płyt wiórowych
Brzeszczot o długości 265 mm przeznaczony jest do współpracy z piłami ręcznymi. Narzędzie zostało zaprojektowane do obróbki drewna oraz płyt wiórowych.
Wymiary elementu wynoszą 265 mm długości, 0,6 mm grubości oraz 16 mm wysokości. Konstrukcja umożliwia wydajne cięcie w wyznaczonych materiałach roboczych.