Модель: T-KON1/G5000
Виробник: STEINEL
Waga: 0.013 kg
Відгуки: 0
Końcówka do pistoletu STEINEL KON1/G5000
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Końcówka do pistoletu STEINEL — część zamienna do pistoletu do klejenia STEINEL G5000
Część zamienna w postaci końcówki o średnicy 1mm, przeznaczona do pistoletu do klejenia STEINEL G5000 o mocy 500W.
Element ten został zaprojektowany do współpracy z modelem STEINEL G5000, obsługującym sztyfty o średnicy 11mm. Końcówka o średnicy 1mm umożliwia precyzyjne nakładanie kleju w urządzeniu osiągającym temperaturę pracy do 210°C.