Модель: T-SBM-4N-46-28
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.06 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-28
Опис
Złącze bananowe Stäubli SBM-4N-46-28
Złącze bananowe 4mm, 1kV, 32A, montaż przykręcany
Złącze laboratoryjne typu bananowego o średnicy 4 mm przeznaczone jest do pracy pod napięciem znamionowym 1 kV oraz przy natężeniu prądu do 32 A. Komponent stanowi izolowane gniazdo w kolorze szarym, charakteryzujące się długością całkowitą wynoszącą 65 mm.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany oraz obsługuje przewody o przekroju do 2,5 mm² i średnicy zewnętrznej do 4,6 mm. Złącze spełnia wymogi norm EN 61010 oraz klasy bezpieczeństwa CAT II 1000 V i CAT III 600 V.