Модель: T-SBM-4N-46-27
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.06 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-27
Опис
Złącze bananowe Stäubli SBM-4N-46-27
Złącze bananowe 4mm, 1kV, 32A, montaż przykręcany
To izolowane gniazdo bananowe o średnicy 4mm jest przeznaczone do montażu przykręcanego. Element przystosowany jest do pracy z napięciem znamionowym 1kV oraz prądem znamionowym 32A, przy maksymalnym przekroju przewodu wynoszącym 2,5mm² oraz średnicy zewnętrznej przewodu do 4,6mm.
Konstrukcja złącza o długości 65mm wykonana została w kolorze brązowym. Komponent spełnia wymagania norm bezpieczeństwa CAT II 1000V, CAT III 600V oraz EN 61010.
Характеристики
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.