Модель: T-SBM-4N-46-25
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.007 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-25
Опис
Złącze bananowe STÄUBLI SBM-4N-46-25
Złącze bananowe 4mm, 1kV, 32A, kolor zielony
Złącze bananowe 4mm w formie izolowanego gniazda przeznaczone jest do pracy pod napięciem znamionowym 1kV oraz prądem do 32A. Element charakteryzuje się długością 65mm i jest przystosowany do montażu przykręcanego.
Konstrukcja złącza pozwala na montaż przewodów o maksymalnym przekroju 2,5mm² oraz średnicy zewnętrznej do 4,6mm. Produkt wykonany jest w kolorze zielonym i spełnia wymagania norm bezpieczeństwa CAT II 1000V, CAT III 600V oraz EN 61010.