Модель: T-SBM-4N-46-24
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.007 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-24
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-24
Gniazdo bananowe 4mm, 1kV, 32A, montaż przykręcany, żółte
Złącze laboratoryjne typu bananowego o średnicy 4 mm przeznaczone jest do wykonywania połączeń elektrycznych w układach testowych i pomiarowych. Element występuje w wersji izolowanej, co podnosi bezpieczeństwo użytkowania przy napięciach znamionowych do 1 kV. Złącze przystosowane jest do pracy z prądem znamionowym o natężeniu do 32 A.
Konstrukcja gniazda umożliwia montaż przykręcany, co pozwala na stabilne osadzenie w panelach urządzeń. Produkt jest kompatybilny z przewodami o przekroju do 2,5 mm² oraz średnicy zewnętrznej nieprzekraczającej 4,6 mm. Całkowita długość elementu wynosi 65 mm, a obudowa wykonana jest w kolorze żółtym.
Komponent spełnia wymagania norm bezpieczeństwa EN 61010 oraz posiada certyfikację dla kategorii CAT II 1000V i CAT III 600V. Dzięki swojej specyfikacji technicznej złącze znajduje zastosowanie w wymagających środowiskach laboratoryjnych oraz przy budowie stanowisk pomiarowych.