Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-23
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-23 Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-23
Модель: T-SBM-4N-46-23
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.008 kg
Відгуки: 0
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-23
Złącze bananowe 4mm, 1kV, 32A, przykręcane, niebieskie
Złącze laboratoryjne typu bananowego o średnicy 4 mm jest przeznaczone do pracy z prądem znamionowym do 32 A oraz napięciem do 1 kV. Ten model to gniazdo w wersji izolowanej, które umożliwia przykręcany montaż elementów instalacji.
Konstrukcja pozwala na podłączenie przewodu o przekroju do 2,5 mm² i średnicy zewnętrznej do 4,6 mm. Całkowita długość złącza wynosi 65 mm, a obudowa wykonana jest w kolorze niebieskim.
Produkt spełnia wymagania normy EN 61010 oraz posiada klasyfikację bezpieczeństwa CAT II 1000V i CAT III 600V.