Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-22
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-22 Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-22
Модель: T-SBM-4N-46-22
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.008 kg
Відгуки: 0
Опис
Złącze bananowe STÄUBLI SBM-4N-46-22
Gniazdo bananowe 4mm, 1kV, 32A, izolowane, przykręcane
Izolowane gniazdo bananowe 4mm przystosowane jest do pracy przy napięciu znamionowym 1kV oraz prądzie znamionowym 32A. Element został zaprojektowany do montażu przykręcanego, a jego konstrukcja umożliwia podłączenie przewodu o przekroju do 2,5mm² przy maksymalnej średnicy zewnętrznej 4,6mm.
Złącze o długości 65mm wykonane zostało w kolorze czerwonym. Komponent spełnia wymagania normy EN 61010 oraz posiada parametry bezpieczeństwa odpowiadające kategoriom CAT II 1000V i CAT III 600V.