Модель: T-SBL-4N-39-28
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBL-4N-39-28
Опис
Złącze bananowe Stäubli SBL-4N-39-28
Gniazdo bananowe 4mm 1kV, 32A, kolor szary
Złącze laboratoryjne typu gniazdo bananowe o średnicy 4mm jest przeznaczone do montażu poprzez lutowanie. Komponent charakteryzuje się napięciem znamionowym 1kV oraz prądem znamionowym 32A. Konstrukcja złącza jest w pełni izolowana, co wspiera obsługę przewodów o maksymalnej średnicy 3,9mm.
Element posiada niklowane pokrycie styku, co zapewnia stabilność połączeń. Złącze jest zgodne z normami bezpieczeństwa CAT II 1000V, CAT III 600V oraz EN 61010. Obudowa została wykonana w kolorze szarym.