Модель: T-SBL-4N-39-27
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBL-4N-39-27
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI SBL-4N-39-27
Gniazdo bananowe 4mm, 1kV, 32A, brązowe
Złącze laboratoryjne typu bananowego o średnicy 4 mm przeznaczone jest do montażu lutowanego. Element posiada niklowane styki oraz izolowaną konstrukcję, co zapewnia odpowiednie parametry elektryczne w warunkach laboratoryjnych.
Komponent charakteryzuje się napięciem znamionowym 1 kV oraz prądem znamionowym 32 A. Maksymalna średnica przewodu obsługiwanego przez złącze wynosi 3,9 mm, a produkt dostępny jest w kolorze brązowym. Urządzenie spełnia wymogi normy EN 61010 oraz kategorie bezpieczeństwa CAT II 1000V i CAT III 600V.