Модель: T-SBL-4N-39-26
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBL-4N-39-26
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI SBL-4N-39-26
Gniazdo bananowe 4mm, 1kV, 32A, fioletowe
Złącze bananowe typu gniazdo o średnicy 4 mm jest przeznaczone do montażu poprzez lutowanie. Element charakteryzuje się napięciem znamionowym 1 kV oraz prądem znamionowym 32 A.
Konstrukcja elementu jest izolowana, a styk posiada niklowaną powłokę zapewniającą parametry połączeniowe. Złącze obsługuje przewody o maksymalnej średnicy 3,9 mm i jest dostępne w kolorze fioletowym.
Komponent jest zgodny z normami bezpieczeństwa CAT II 1000 V, CAT III 600 V oraz EN 61010.