Модель: T-SBL-4N-39-25
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.06 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBL-4N-39-25
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI SBL-4N-39-25
Gniazdo bananowe 4mm, 1kV, 32A, izolowane, zielone
Złącze bananowe 4mm typu gniazdo przeznaczone jest do zastosowań laboratoryjnych. Element charakteryzuje się napięciem znamionowym 1kV oraz prądem znamionowym 32A. Konstrukcja złącza jest izolowana, a styk został pokryty powłoką niklowaną dla zapewnienia parametrów połączenia.
Montaż elementu odbywa się poprzez lutowanie, przy czym maksymalna obsługiwana średnica przewodu wynosi 3,9mm. Złącze jest zgodne z normami CAT II 1000V, CAT III 600V oraz EN 61010, co określa jego parametry bezpieczeństwa w układach pomiarowych. Element występuje w kolorze zielonym.
Характеристики
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.