Модель: T-LM-4N-30-29
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-29
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-29
Złącze bananowe 4mm, wtyk, 19A, 30VAC/60VDC, biały
Złącze laboratoryjne w formie wtyku bananowego o średnicy 4 mm służy do tworzenia połączeń w układach pomiarowych i laboratoryjnych. Element charakteryzuje się prądem znamionowym 19 A oraz dopuszczalnym napięciem roboczym wynoszącym 30 V AC lub 60 V DC. Konstrukcja typu nieizolowanego została wyposażona w dodatkowe osiowe gniazdo 4 mm, co umożliwia rozbudowę układu.
Montaż przewodu o przekroju 1 mm² realizowany jest metodą śrubową, co zapewnia stabilne połączenie elektryczne. Styk złącza poddano niklowaniu, co zwiększa jego odporność mechaniczną. Produkt wykonany w kolorze białym jest przeznaczony do montażu bezpośrednio na przewód.