Модель: T-LM-4N-30-28
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-28
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-28
Złącze bananowe 4mm wtyk, prąd 19A, napięcie 60V DC
Złącze laboratoryjne w formie wtyku bananowego o średnicy 4mm przeznaczone jest do połączeń przewodowych. Komponent charakteryzuje się prądem znamionowym 19A oraz dopuszczalnym napięciem pracy wynoszącym 30V AC i 60V DC.
Wersja nieizolowana wyposażona jest w gniazdo osiowe o średnicy 4mm, co umożliwia rozszerzenie układu połączeń. Element posiada niklowaną powierzchnię styku, która zapewnia przewodność elektryczną w standardowych warunkach laboratoryjnych.
Montaż złącza odbywa się w sposób śrubowy na przewodzie o przekroju 1mm². Produkt wykonany w kolorze szarym, przystosowany do pracy w systemach niskonapięciowych.