Модель: T-LM-4N-30-27
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-27
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-27
Złącze bananowe 4mm wtyk, 19A, 30VAC / 60VDC
Złącze laboratoryjne typu bananowego o średnicy 4mm występuje w formie wtyku z dodatkowym gniazdem osiowym 4mm. Element przystosowany jest do pracy przy prądzie znamionowym 19A oraz napięciu znamionowym 30V AC i 60V DC.
Konstrukcja elementu jest nieizolowana, a styki zostały poddane niklowaniu dla zapewnienia parametrów połączenia. Montaż na przewód o przekroju 1mm² odbywa się za pomocą zacisku śrubowego, co pozwala na bezpieczne osadzenie przewodu w złączu.
Produkt wykończony jest w kolorze brązowym. Jest to komponent przeznaczony do budowy systemów pomiarowych i laboratoryjnych wymagających stabilnych połączeń wtykowych o średnicy 4mm.