Модель: T-LM-4N-30-26
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-26
Опис
Złącze bananowe STÄUBLI LM-4N-30-26
Złącze bananowe 4mm wtyk, 19A, 30VAC/60VDC
Złącze laboratoryjne typu bananowego o średnicy 4mm występuje w formie wtyku z gniazdem osiowym 4mm. Produkt przystosowany jest do pracy z prądem znamionowym o natężeniu 19A oraz napięciem znamionowym do 30V AC i 60V DC.
Model ten charakteryzuje się nieizolowaną konstrukcją z niklowanym pokryciem styku. Montaż elementu na przewód o przekroju 1mm² odbywa się za pomocą połączenia śrubowego. Złącze dostępne jest w kolorze fioletowym.