Модель: T-LM-4N-30-24
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-24
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-24
Złącze bananowe 4mm wtyk 19A, 30VAC/60VDC, żółte
Złącze bananowe wtyk 4mm przeznaczone jest do pracy w obwodach elektrycznych o prądzie znamionowym do 19A. Konstrukcja zapewnia napięcie znamionowe 30V AC oraz 60V DC. Komponent posiada niklowane pokrycie styku, co wpływa na jego parametry użytkowe.
Model ten występuje w wersji nieizolowanej i został wyposażony w dodatkowe gniazdo osiowe 4mm. Montaż elementu odbywa się za pomocą połączenia śrubowego na przewód o przekroju 1mm². Produkt wykonany w kolorze żółtym.