Модель: T-LM-4N-30-23
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-23
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-23
Złącze bananowe 4mm, wtyk, prąd znamionowy 19A
Wtyk laboratoryjny typu bananowego o średnicy 4mm przeznaczony jest do montażu na przewodzie. Złącze charakteryzuje się parametrami znamionowymi na poziomie 19A oraz napięciem roboczym wynoszącym 30V AC lub 60V DC.
Element posiada niklowane pokrycie styku oraz gniazdo osiowe 4mm. Konstrukcja nieizolowana umożliwia montaż śrubowy dla przewodów o przekroju 1mm². Złącze dostępne jest w kolorze niebieskim.