Модель: T-LM-4N-30-21
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.008 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-21
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-21
Złącze bananowe 4mm wtyk 19A, 30VAC/60VDC
Złącze bananowe 4mm w formie wtyku przeznaczone jest do połączeń laboratoryjnych. Element charakteryzuje się prądem znamionowym 19A oraz napięciem znamionowym wynoszącym 30V AC i 60V DC. Konstrukcja złącza jest nieizolowana i zawiera dodatkowe gniazdo osiowe o średnicy 4mm.
Styk elementu został poddany niklowaniu, co zapewnia trwałość połączenia. Montaż złącza odbywa się na przewód o przekroju 1mm² przy użyciu połączenia śrubowego. Obudowa złącza wykonana jest w kolorze czarnym.