Модель: T-LM-4N-30-20
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-20
Опис
Złącze bananowe STÄUBLI LM-4N-30-20
Złącze bananowe 4mm, 19A, 30VAC/60VDC, montaż śrubowy
Złącze laboratoryjne typu bananowego o średnicy 4 mm przeznaczone jest do pracy z przewodami o przekroju 1 mm². Element wyposażony jest w gniazdo osiowe 4 mm, co zwiększa możliwości konfiguracyjne w systemach pomiarowych. Konstrukcja typu wtyk posiada wykończenie powierzchni styku poprzez niklowanie, co zapewnia odpowiednią przewodność elektryczną.
Parametry elektryczne złącza pozwalają na pracę przy prądzie znamionowym wynoszącym 19 A oraz napięciu znamionowym do 30 V AC lub 60 V DC. Produkt w wersji nieizolowanej posiada obudowę w kolorze żółto-zielonym. Montaż przewodu odbywa się za pomocą połączenia śrubowego, co pozwala na bezpieczne przytwierdzenie żyły do złącza bez konieczności stosowania specjalistycznych narzędzi zaciskowych.
Характеристики
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.