Модель: T-LM-4A-30-28
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-28
Опис
Złącze bananowe Stäubli LM-4A-30-28
Złącze bananowe 4mm, 19A, 30VAC/60VDC, montaż śrubowy
Wtyk bananowy o średnicy 4 mm służy do tworzenia połączeń w układach pomiarowych i laboratoryjnych. Element charakteryzuje się prądem znamionowym 19 A oraz dopuszczalnym napięciem pracy wynoszącym 30 V AC i 60 V DC. Złącze posiada złocone pokrycie styku, co zapewnia parametry połączeniowe.
Konstrukcja nieizolowana obejmuje gniazdo osiowe 4 mm, co umożliwia kaskadowe łączenie przewodów. Montaż elementu na przewód odbywa się za pomocą połączenia śrubowego. Złącze jest przeznaczone do pracy z przewodami o przekroju 1 mm² i występuje w kolorze szarym.