Модель: T-LM-4A-30-25
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-25
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-25
Wtyk bananowy 4mm, 19A, 30VAC/60VDC, zielony
Złącze laboratoryjne w formie wtyku bananowego o średnicy 4mm jest przeznaczone do pracy pod prądem znamionowym 19A oraz napięciem do 30V AC lub 60V DC. Model ten charakteryzuje się nieizolowaną konstrukcją, wyposażoną w dodatkowe gniazdo osiowe o średnicy 4mm.
Montaż przewodu o przekroju 1mm² odbywa się za pomocą połączenia śrubowego. Element stykowy posiada złocone pokrycie, co wpływa na jego parametry użytkowe. Złącze występuje w zielonym kolorze obudowy.