Модель: T-LM-4A-30-24
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.007 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-24
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-24
Złącze bananowe 4mm wtyk 19A, 30VAC/60VDC
Złącze bananowe 4mm w formie wtyku przeznaczone jest do pracy z prądem znamionowym o natężeniu 19A. Dopuszczalne napięcie znamionowe dla tego elementu wynosi 30V AC oraz 60V DC.
Konstrukcja w wersji nieizolowanej została wyposażona w gniazdo osiowe 4mm oraz złocone pokrycie styków, które poprawia parametry połączenia. Montaż elementu na przewód o przekroju 1mm² odbywa się za pomocą połączenia śrubowego. Obudowa złącza wykonana jest w kolorze żółtym.