Модель: T-LM-4A-30-23
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-23
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-23
Złącze bananowe 4mm wtyk, 19A, 30VAC / 60VDC
Złącze bananowe 4mm w formie wtyku przeznaczone jest do zastosowań laboratoryjnych. Komponent charakteryzuje się prądem znamionowym 19A oraz napięciem znamionowym wynoszącym 30V AC i 60V DC.
Element posiada złocone pokrycie styku oraz wbudowane gniazdo osiowe 4mm. Konstrukcja typu nieizolowanego umożliwia montaż na przewód o przekroju 1mm² za pomocą połączenia śrubowego.