Модель: T-LM-4A-30-22
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.008 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-22
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-22
Złącze bananowe 4mm wtyk 19A, 30VAC/60VDC
Złącze bananowe o średnicy 4 mm przeznaczone jest do połączeń laboratoryjnych. Komponent typu wtyk posiada nieizolowaną konstrukcję wyposażoną w gniazdo osiowe 4 mm, co umożliwia kaskadowe łączenie przewodów. Styki elementu zostały poddane procesowi złocenia w celu zapewnienia parametrów połączenia.
Parametry elektryczne złącza określają prąd znamionowy na poziomie 19 A oraz napięcie znamionowe 30 V AC i 60 V DC. Konstrukcja przystosowana jest do montażu na przewodzie o przekroju 1 mm² za pomocą połączenia śrubowego. Element wykończony jest w kolorze czerwonym.