Модель: T-LM-4A-30-21
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.008 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-21
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-21
Złącze bananowe 4mm wtyk, 19A, 30VAC/60VDC
Złącze laboratoryjne w formie wtyku bananowego 4mm przeznaczone jest do połączeń elektrycznych w układach testowych. Komponent charakteryzuje się prądem znamionowym 19A oraz dopuszczalnym napięciem pracy wynoszącym 30V AC lub 60V DC.
Element posiada złocone styki oraz wbudowane osiowe gniazdo 4mm, co umożliwia kaskadowe łączenie przewodów. Konstrukcja typu nieizolowanego przewidziana jest do montażu na przewód o przekroju 1mm² za pomocą połączenia śrubowego. Obudowa złącza wykonana jest w kolorze czarnym.
Характеристики
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.