Модель: T-BL-4N-39-29
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.025 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-29
Опис
Złącze bananowe 4mm Stäubli BL-4N-39-29
Złącze bananowe 4mm, 32A, 30VAC/60VDC, montaż lutowany
Złącze bananowe 4mm typu gniazdo przeznaczone jest do stosowania w przewodach pomiarowych. Element charakteryzuje się prądem znamionowym na poziomie 32A oraz napięciem znamionowym 30V AC i 60V DC. Konstrukcja złącza jest zgodna z normą EN 61010.
Komponent posiada niklowane pokrycie styków, co zapewnia stabilność połączenia. Montaż odbywa się metodą lutowaną, a maksymalny przekrój obsługiwanego przewodu wynosi 2,5mm² przy maksymalnej średnicy zewnętrznej przewodu 3,9mm. Długość całkowita złącza wynosi 43,5mm, a obudowa wykonana jest w kolorze białym.