Модель: T-BL-4N-39-25
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.025 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-25
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-25
Gniazdo bananowe 4mm, 32A, 30VAC/60VDC, montaż lutowany
Złącze laboratoryjne typu gniazdo bananowe 4 mm przeznaczone jest do instalacji na przewodach pomiarowych. Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 32 A oraz napięciem znamionowym 30 V AC i 60 V DC. Styk wykonany jest w technologii niklowanej, co zapewnia parametry połączenia elektrycznego zgodnie z normą EN 61010.
Konstrukcja złącza przewiduje montaż metodą lutowania. Komponent jest kompatybilny z przewodami o przekroju do 2,5 mm² oraz średnicy zewnętrznej nieprzekraczającej 3,9 mm. Całkowita długość elementu wynosi 43,5 mm, a obudowa posiada kolor zielony.