Модель: T-BL-4N-39-24
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.025 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-24
Опис
Złącze bananowe Stäubli BL-4N-39-24
Złącze bananowe 4mm, 32A, 60V DC, montaż lutowany
Złącze laboratoryjne typu bananowego o średnicy 4 mm stanowi gniazdo przeznaczone do montażu poprzez lutowanie. Produkt charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 32 A oraz napięciem znamionowym 30 V AC i 60 V DC. Styki elementu zostały poddane niklowaniu, co zapewnia trwałość połączenia elektrycznego.
Wymiary złącza obejmują długość całkowitą 43,5 mm przy dopuszczalnej maksymalnej średnicy przewodu wynoszącej 3,9 mm oraz przekroju poprzecznym do 2,5 mm². Komponent jest zgodny z normą bezpieczeństwa EN 61010 i posiada obudowę w kolorze żółtym. Złącze znajduje zastosowanie w konstrukcjach przewodów pomiarowych.