Модель: T-BL-4N-39-22
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.003 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-22
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-22
Gniazdo bananowe 4mm, 30VAC/60VDC, prąd znamionowy 32A
Złącze laboratoryjne typu bananowego o średnicy 4 mm przeznaczone jest do montażu poprzez lutowanie. Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 32 A oraz napięciem znamionowym 30 V AC i 60 V DC. Styk złącza jest niklowany, co wpływa na jego właściwości użytkowe. Produkt jest zgodny z normą EN 61010.
Element posiada długość 43,5 mm i jest utrzymany w czerwonym kolorze. Maksymalna średnica przewodu wynosi 3,9 mm, natomiast przekrój przewodu może osiągać do 2,5 mm². Złącze znajduje zastosowanie w konstrukcji przewodów pomiarowych.