Модель: T-BL-4N-39-21
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.003 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-21
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-21
Gniazdo bananowe 4mm, 32A, 30VAC/60VDC, montaż lutowany
Złącze bananowe 4mm typu gniazdo przeznaczone jest do pracy przy napięciu znamionowym 30V AC oraz 60V DC. Komponent charakteryzuje się obciążalnością prądową na poziomie 32A i jest przystosowany do montażu poprzez lutowanie.
Konstrukcja elementu posiada niklowane pokrycie styków, co zapewnia parametry połączeniowe. Złącze współpracuje z przewodami o maksymalnym przekroju 2,5mm² oraz średnicy zewnętrznej do 3,9mm. Całkowita długość elementu wynosi 43,5mm, a jego obudowa wykonana jest w kolorze czarnym.
Характеристики
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.