Модель: T-BL-4A-39-29
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.025 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4A-39-29
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI BL-4A-39-29
Gniazdo bananowe 4mm, 32A, napięcie 30VAC/60VDC
Gniazdo bananowe 4mm przeznaczone jest do montażu poprzez lutowanie. Złącze charakteryzuje się prądem znamionowym 32A oraz dopuszczalnym napięciem pracy wynoszącym 30V AC lub 60V DC. Produkt został wykonany ze złoconym pokryciem styku, co wpływa na parametry połączenia.
Element przystosowany jest do pracy z przewodami o maksymalnym przekroju 2,5mm² oraz średnicy zewnętrznej do 3,9mm. Konstrukcja posiada długość 43,5mm i jest wykończona w kolorze białym. Złącze jest zgodne z normą EN 61010.
Wyrób znajduje zastosowanie przy tworzeniu przewodów pomiarowych.