Модель: T-BL-4A-39-26
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.06 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4A-39-26
Опис
Złącze bananowe Stäubli BL-4A-39-26
Złącze bananowe 4mm, gniazdo, 32A, 60V DC
Gniazdo bananowe 4mm przeznaczone jest do montażu poprzez lutowanie. Złącze przystosowane jest do pracy przy napięciu znamionowym 30V AC oraz 60V DC, przy maksymalnym natężeniu prądu wynoszącym 32A.
Element wyposażony jest w złocone styki, co przekłada się na parametry połączenia. Konstrukcja umożliwia podłączenie przewodu o przekroju do 2,5mm² oraz średnicy zewnętrznej do 3,9mm. Całkowita długość komponentu wynosi 43,5mm.