Модель: T-BL-4A-39-23
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.025 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4A-39-23
Опис
Złącze bananowe STÄUBLI BL-4A-39-23
Gniazdo bananowe 4mm, 32A, 30VAC/60VDC, montaż lutowany
Gniazdo bananowe o średnicy 4 mm jest przeznaczone do montażu lutowanego na przewodach pomiarowych. Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 32 A oraz napięciem znamionowym 30 V AC i 60 V DC. Styki złącza zostały pokryte warstwą złota, co wpływa na ich parametry kontaktowe.
Konstrukcja elementu pozwala na stosowanie przewodów o maksymalnym przekroju 2,5 mm² oraz średnicy zewnętrznej do 3,9 mm. Długość całkowita złącza wynosi 43,5 mm, a obudowa wykonana jest w kolorze niebieskim. Komponent jest zgodny z normą EN 61010.